  • RFS4599-1820
  • Easy To Clean
  • Lifetime residential warranty
Not sure if this floor fits your style and needs?
Product features
  • Surface and Edge Protect +
    Uniclic
    Matching accessories
Dimensions
Length 1820 mm
Width 145 mm
Height 14 mm